


3 710 ₴
Трифазне реле напруги VP-3F63А M6W призначене для захисту трифазних споживачів від перепадів напруги, асиметрії фаз, зникнення фаз, контролю порядку чергування фаз. Пристрій запобігає виходу з ладу і подовжує термін експлуатації електрообладнання. З можливістю вибору режиму роботи як трифазне або як три незалежних однофазних реле.
Основні характеристики:
| Номінальний струм навантаження | 63A |
| Максимальний допустимий струм навантаження | 80A |
| Вимірювана напруга | 50-400B |
| Час відключення по верхній межі | 0,02 сек |
| Час відключення за нижньою межею | 1(120-170В), 0,02(<120В) сек |
| Час відключення при асиметрії фаз | 20 сек |
| Нижня межа відключення | 120-200В |
| Верхня межа відключення | 210-270В |
| Час затримки включення (крок 5 сек) | 5-600 сек |
| Асиметрія фаз (крок 1В) | 20-99 В |
| Режим роботи реле | синхронний/асинхронний |
| Похибка виміру | не більше 1% |
| Розмір корпусу, модулів по 17,5 мм | 6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість замикаючих контактів | 3 шт. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Білий |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 80 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |