
1 878,24 ₴
Вимикач диференційного струму Resi9 (дифреле тип А, ПЗВ тип А) R9R61240 призначений для захисту від ураження електричним струмом у разі прямого дотику.
Встановлення ПЗВ Resi9 R9R61240 - призначене як обов'язковий захист усіх розеток у житлових приміщеннях.
Основні характеристики реле
Тип мережі: однофазна.
Робоча напруга: 220-230V~ 50 Гц.
Номінальний струм: 40 А.
Тип чутливості: ПЗВ тип А (Змінний струм і Пульсуючий постійний струм).
Чутливість до струму витоку: 30 мА.
Опис
Диференціальне реле R9R61240 належить до типу пристроїв з типом чутливості А (реле чутливе до змінного струму і до пульсуючого постійного струму).
Цей ПЗВ (реле) спрямований на забезпечення захисту від ураження електричним струмом при прямому контакті (≤ 30 мА).
Підключення
Підключення до реле Resi9 R9R61240 можливе як зверху, так і знизу.
До підключення підійдуть мідні кабелі з монолітною жилою або ж гнучкі з наконечниками.
Для фіксації провідника використовується шліцьова або хрестова викрутка PZ2, а момент затягування дорівнює 3,5 Н-м.
Використовується реле для типових навантажень, наприклад, для:
Електронних приладів класу I (пральних машин, посудомийних машин, електроплит, сушарок).
Електричних розеток загального призначення.
Ламп розжарювання або світлодіодного освітлення.
Побутової електроніки класу II (фенів, телевізорів тощо).
Електричних обігрівачів, водонагрівачів.
Додаткові характеристики реле R9R61240
Робоча напруга: 220-230V~ 50 Гц
Номінальна імпульсна витримувана напруга (Uimp): 4 кВ.
Відповідність: ГОСТ Р 51326.1-2010, ГОСТ Р 51326.2.2-99, ГОСТ 31216-2003.
Номінальний умовний струм короткого замикання (Inc/IDc): дорівнює відключаючій здатності автоматичного вимикача.
Зносостійкість (кількість циклів Увімкнення-Відключення): Механічна 20000 циклів / Електрична 10000 циклів.
Вміст шкідливих речовин: Відповідно до RoHS
Тропічне виконання (МЕК 60068-1): Ступінь 2 (відносна вологість 95 % за 55 °C)
Струм увімкнення і вимкнення (Im/IDm): 500А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Максимальний перетин дроту | 35 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Умови використання | А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 36 мм |