
50 ₴
| Тип лампи | Галогенова |
| Тип лампи | MR-16 |
| Напруга | 12V |
| Потужність | 65W |
| Цоколь | GU5,3 |
| Діаметр | 51 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Дзеркальна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU5.3 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Кут свічення | 38 град. |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 мм |
| Діаметр | 51 мм |