
11 ₴
Потужність, Вт 10
Цоколь Е12
Робоча напруга, В 220-240
Матеріал колби Скло
Колір світіння / Температура кольорів 2700К
Висота, мм 56
Діаметр, мм 22
Колір колби Прозорий
Тип під'єднання Односторонній
Країна реєстрації бренду Україна
Країна-виробник товару Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип | Нічник |
| Цоколь | E14, Е12 |
| Рефлектор | Да |
| Форма лампочки | Свеча |
| Тип цоколя | Різьба |
| Міцність | 10 Вт |
| Напруження | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Термін експлуатації ламп | 1000 час |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальна |