


222,78 ₴
| Відповідністьстандартам | ГОСТ Р 50345-2010, ТУ 2000 АГІЕ.641.235.003 |
| Номінальна напруга частотой 50 Гц, В | 230/400 |
| Номінальний струм In, А | 32 |
| Номінальна відключаюча здатність, А | 4500 |
| Напруга постійного струму, В/полюс | 48 |
| Характеристики спрацювання електромагнітного розчіплювача | С |
| Кількість полюсів | 2 |
| Умови експлуатації | УХЛ4 |
| Ступінь захисту вимикача | IP 20 |
| Електрична зносостійкість, циклів В-О, не менше | 6 000 |
| Механічна зносостійкість, циклів В-О, не менше | 20 000 |
| Максимальний перетин проводов, що приєднуються, мм2 | 25 |
| Наявність дорогоцінних металів (срібло), г/полюс | 0,3÷0,5 |
| Маса 1 полюса, кг | 0,1 |
| Діапазон робочих температур, °С | -40 ÷ +50 |
| Індикатор положення контактів (на лицьовій панелі) | Є |
|
Можливість приєднання до контактних зажимів з‘єднувальних шин |
PIN (штир), FORK (вилка) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний перетин дроту | 32 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.21 кг |
| Термін служби | 10 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 48 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73.6 мм |
| Висота | 83.4 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 4500 |