
66,89 ₴
| Розміри | 69*15*23 mm |
| Переріз проводу | 1,5 - 4 mm2 |
| Колір | E.4003 — синій |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pawbol |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Колір елемента кріплення | Синій |
| Тип роз'єму | Мама |
| Колір ізоляції | Синій |
| Конструкція | Пряма |
| Спосіб монтажу | Гвинт |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний струм | 32 А |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |