
969,58 ₴
Вимикач на DIN-рейку на три положення e.is3.pro.4.63, 4р, 63А призначений для перемикання електричних ланцюгів, перемикання фаз, реверсування двигунів, ручного перемикання на резерв тощо. Продукт використовується в мережах, захищених від струмів короткого замикання та перевантаження.
| Артикул | p008016 |
| Кількість полюсів | 4 |
| Імпульсна витримувальна напруга Uimp, кВ | 4 |
| Категорія застосування | AC-22A |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+40 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 1.5 |
| Висота над рівнем моря, м | 2000 |
| Напруга ізоляції Ui, В | 500 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 230/400 |
| Тип струму | AC |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 6 - багатожильний, 10 - монолітний |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN IEC 60947-3 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Положення перемикача | 1-0-2 |
| Номінальний струм In, А | 63 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 30 000 / 10 000 |
| Ном. короткочас. витрим. струм прот. 1с Iwc, A | 12 In |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Робоче положення | вертикальне, горизонтальне, з відхиленням не більше 5° |
| Маса, г (не більше) | 400 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | E. NEXT |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Механічна зносостійкість | 30000 циклів |