
1 289,80 ₴
Водонепроникний навісний міні-щит Mureva, для монтажу модульних пристроїв. Щит містить 1 ряд на 12 модулів по 18 мм.
Може вмістити всі типи модульних розподільних пристроїв.
Щит призначений для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Ступінь захисту IP65.
Дверка прозора зелена.
Колір щита світло-сірий (RAL 7035).
Призначений для встановлення в житлових будівлях та промисловості.
Кабелі можна вводити через верхню або нижню частину щита через 7 підготовлених для вирізу отворів. Оснащений задньою пластиною, кришкою з виїмкою та DIN-рейкою. Набір для маркування входить у комплект поставки. Клас електроізоляції II (подвійна ізоляція).
Категорія перенапруги клас II.
Розсіювана потужність 19 Вт.
Номінальний струм (In) 63А.
Продукт повністю відповідає стандарту МЕК 61439-3.
Розміри: (Ш) 267 мм x (В) 200 мм x (Г) 112 мм.
Виріб зроблено з самозатухаючого полімеру.
Стійкість до полум'я та надмірної температури становить 650°C згідно з МЕК 60695-2-1.
Стійкий до ультрафіолету.
Ступінь ударозахисту IK09.
Робоча температура від -25°C до 60°C.
Робоча температура від -25°C до 60°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Італія |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Маса | 0.81 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Відкриття дверей | Горизонтальне |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |