
4 215 ₴
Габаритні розміри:
ширина 350 мм
висота 600 мм
глибина 220 мм.
Тип монтажу - навісний.
Товщина корпусу - 1,0 мм.
Товщина панелі монтажної ~ 1,2 мм. Розміри (шир х вис) мм: 282 х 510.
Тип замка - поворотний пластиковий.
Кількість замків - 1 шт.
Ступінь захисту - для IP54.
Кліматичне виконання У2 - для макрокліматичного району з помірним кліматом. Під навісом або в приміщенні, де умови такі самі як на відкритому повітрі, за виключенням сонячної радіації.
У комплектацію входять:
- корпус;
- двері;
- панель монтажна із оцинкованої сталі;
- зйомний люк в днищі для зручності виконання кабельних отворів з сталі товщиною 1,5 мм.;
- набір кріплення;
- вуха для навішування на стіну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Щит |
| Конструкція | Цілісна |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |