

597 ₴
Автоматичний вимикач MBN210 з вимикною здатністю 6 кА забезпечений тепловим розчіплювачем (дах B) із затримкою часу для захисту від перевантаження й електромагнітним розчіплювачем для захисту від короткого замикання.
Основні параметри
Тип: мініатюрний автоматичний вимикач.
Вмикання: 1 фаза. (2P).
Кількість полюсів: 2P.
Комутаційна здатність: 6кА
Характеристика спрацьовування: B
Номінальна робоча напруга: 230V~ / 400V~
Номінальний струм: 10 А
Артикул виробника: MBN210
Основні параметри
Номінальний струм: Струм, який автоматичний вимикач може постійно підтримувати.
Кількість полюсів: визначає призначення для однофазних або багатофазних споживачів. Наприклад, автомат MBN210 має 2-полюси, і це означає, що він здатний вимикати в 1 фазній мережі 2 полюси, тобто фазу та нейтральний провідник одночасно.
Зміна комутації:
Автоматичний вимикач має бути здатний безпечно вимикати очікуваний максимальний струм короткого замикання в місці пошкодження. Тому очікуваний максимальний струм короткого замикання завжди має бути меншим від комутаційної здатності автоматичного вимикача.
Автомат Hager MBN210 призначений для електромереж із максимальним струмом короткого замикання 6 кА, що є достатнім показником для побутових і промислових мереж.
Характеристика спрацьовування:
визначає діапазон струму, коли електромагнітний розчіплювач розмикає ланцюг. Характеристики вимкнення в модельному асортименті Hager (серія MBN/MCN) доступні для втомлень: B, C, D або K.
Під'єднання
Автомат захисту MBN210 має гвинтову технологію під'єднання провідників:
Переріз під'єднання входу та виходу з гвинтами, для гнучких дротів від 1 до 16 мм2.
Переріз під'єднання входу та виходу з гвинтами, для одножильних дротів від 1 до 25 мм2.
Серия: MBN
Виконання: Модульний
Розчіплювач: Тепловий
Під'єднання: 2P
Кількість полюсів: 2
Характеристика вимкнення: B
Номінальний струм, А: 10
Максимальний струм короткого замикання: 6 kA
Тип робочої напруги: AC (змінний струм)
Робоча напруга, V: 230, 400
Можливість використання сполучної шини: Так
Тип сумісної сполучної шини: FORK (вилка)
Можливість монтажу додаткових речей: Да
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Часострумові характеристики | B |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 6000 |