

15 ₴
| Виробник | E-next |
| Цоколь | G5 |
| Тип | Люмінесцентна |
| Потужність споживана, Вт | 8 |
| Колірна температура, К | 5400 |
| Світловий потік лампи, Lm | 640 |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Габарити, мм | 16*300 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Потужність | 8 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |