
1 120 ₴
Номінальний струм 32 A
Номінальна здатність до розмикання короткого замикання Icn за 230 В AC згідно з IEC 60898-1 6 kA
Номінальна здатність до остаточного вимкнення короткого замикання Icu за 400 В AC IEC 60947-2 10 kA
Номінальний струм за -15°C 38,6 A
Номінальний струм за -10°C 37,9 A
Номінальний струм за -5°C 37,2 A
Номінальний струм за 0°C 36,5 A
Номінальний струм за 5°C 35,8 A
Номінальний струм за 10°C 35,1 A
Номінальний струм за 15°C 34,4 A
Номінальний струм за 20°C 33,6 A
Номінальний струм за 25°C 32,8 A
Номінальний струм за 30°C 32 A
Номінальний струм за 35°C 31,1 A
Номінальний струм за 40°C 30,3 A
Номінальний струм за 45°C 29,3 A
Номінальний струм за 50°C 28,4 A
Номінальний струм за 55°C 27,4 A
Номінальний струм за 60°C 26,4 A
Номінальний струм за 65°C 25,3 A
Номінальний струм за 70°C 24,2 A
Архітектура
Тип полюса 3P
Крива B
Емність
Кільксть модулів 3
Основні електричні характеристики
Номінальна здатність до розмикання короткого замикання Icn AC згідно з IEC 60898-1 6 kA
Установлення, монтаж
Номінальний крутний момент для затягування верхнього термінала 2,80 - 2,80 Nm
Номінальний крутний момент для затягування нижнього термінала 2,80 - 2,80 Nm
Номінальний момент затягування 2,80 - 2,80 Nm
Тип нижньої клеми для модульних пристроїв biconnect
Тип верхньої клеми для модульних пристроїв Гвинтова клема
Можливе положення монтажу на 360° Так
Напруга
Номінальна робоча напруга змінного струму 400 - 400 V
Тип напруги живлення Змінний струм
Номінальна напруга ізоляції Ui 500 V
Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp 4,000 V
Частота
Частота 50 - 60 Hz
Під’єднання
З’єднувальна здатність верхньої та нижньої гвинтових клем із масивним кабелем 1 - 35 mm²
Переріз входу й виходу із гвинтовим з’єднанням для гнучких провідників 1 - 25 mm²
Переріз вводу зі гвинтовим з’єднанням для гнучких провідників 1 - 25 mm²
Переріз вводу зі гвинтовим з’єднанням для масивних провідників 1 - 35 mm²
Поперечний переріз гнучкого провідника 1 - 25 mm²
Поперечний переріз жорсткого провідника 1 - 35 mm²
Безпека
Клас захисту від проникнення (IP) IP20
Крок сітки 60 mm
Умови використання
Ступінь забруднення відповідно до IEC 60664 / IEC 60947-2 2
Клас обмеження енергії I²t 3
Захист від вологості повітря Для будь-якого клімату
Робоча температура -25 - +70 °C
Потужність
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом 13 W
Підключення
Тип з'єднання Гвинтова клема
Вирівнювання верхнього з’єднання для модульних пристроїв Вирівняна клема
Вирівнювання нижнього з’єднання для модульних пристроїв Вирівняна клема
Розміри
Висота 83 mm
Ширина 52,50 mm
Глибина 70 mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Часострумові характеристики | B |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 6000 |