



198,61 ₴
Бокс під автомат на 6 модулів від турецького бренда Lezard — призначений для захисту та керування лініями освітлення, електроприладами або частинами електричного ланцюга. Використовується в житлових, торгових, адміністративних, офісних приміщеннях.
Має ступінь захисту IP40 і може використовуватися тільки всередині приміщення.
Кришка щитка для автоматів Lezard виробляється з полікарбонату, може відкриватися з обох боків і захищає дріт і модульне обладнання від потрапляння пилу та вологи.
Корпус виготовлений із міцного АБС-пластику, а комірки для маркування з полікарбонату.
Каркас досить просто та швидко монтується, а дроти легко виробляються через отвори вгорі та внизу щита.
За способом встановлення — бокс накладний.
Перед вибором пристрою потрібно заздалегідь прорахувати кількість автоматів, які передбачається встановити. Цей бокс розрахований на 6 модулів. Рекомендується брати пристрій із запасом місця на DIN-рейці, якщо в майбутньому з'являться нові прилади, а порожні місця, поки закривати заглушками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 6 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Маса | 0.45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |