
4 998,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 647 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |