
Відправка з 30 травня 20261 510,60 ₴
Модульний чотириполюсний контактор Hager ERC425 з ручним управлінням здатний комутувати електроланцюги з навантаженням до 25 Ампер на кожен контакт.
Дане силове реле ERC425 управляється напругою 230V~ змінного струму.
У нормальному стані (коли на котушку управління контактора не подана напруга) контакти реле відкриті (розімкнуті). При подачі напруги на котушку управління даного контактора відбувається замикання контактів і контакти знаходяться в замкнутому положенні до тих пір, поки на котушці буде напруга 230V~.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Номінальна робоча напруга | 440 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Додаткові контакти | Ні |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 30000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 100000 циклів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 35.75 мм |