
981,20 ₴
Номінальна потужність: 16А
Напруга котушки керування: 230V~
Кількість і положення контактів: 2Н.О
- Категорія застосування: AC7a- 240V AC
- Усі з'єднання під хрестову викрутку PZ2
- Можливе встановлення додаткового контакту та пломбувальних кришок.
- Стандарт: EN 610095
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Ні |
| Номінальна робоча напруга | 240 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Додаткові контакти | Ні |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 30000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 100000 циклів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 17.85 мм |