-50%

141 ₴
70,50 ₴
Світильник світлодіодний вбудований e.LED.MP.Square.R.12.4500, квадрат, 12 Вт, 4500 К, 840 Лм призначений для загального та місцевого освітлення офісів, житлових приміщень, шкіл, лікарень тощо. Можуть бути заміною точкових світильників із лампами розжарювання або люмінесцентних світильників типу "Downlight". Постачається в комплекті з електронним ПРА (драйвером)
| Бренд: | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Тип: | Врізний |
| Корпус: | Метал |
| Розміри (ДхШхВ): | 113.5мм х 18 мм |
| Врізний отвір: | 105 мм х 105 мм |
| Цвет: | Білий |
| Напруга: | 100-265V/50-60Hz |
| Потужність: | 6W |
| Світловий потік: | 270 lm |
| Колірність: | 4200K |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Кут розсіювання.: | 120° |
| Ресурс роботи: | 50.000 Hrs |
| Тип светодиода: | SMD LED |
| Гарантійний термін: | 2 роки |
| Кількість у пакунку: | 2 шт. |
| Країна виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4200К |
| Форма | Квадратна |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 18 мм |
| Діаметр врізного отвору | 105 мм |